Vatikán

 • ŘÍM

  ŘÍM
  Ros Belford, Martin Dunford a Celia Woolfreyová

  Průvodce po městě Řím se stane vaším nepostradatelným pomocníkem, ať už cestujete individuálně nebo organizovaně s cestovní kanceláří.

  S jeho doprovodem vás putování po městě, kde zanechala svá svědectví historie stará více než dva a půl tisíce let, neunaví, protože jeho zasvěcený výklad je svěží a upozorní vás na vše důležité.

  Nezabloudíte s ním, protože vás bude provádět systematicky, po jednotlivých částech města. Jeho informace jsou vždy aktuální, budete vědět dopředu, kdy otvírá které muzeum či galerie, kdy který kostel i kdy která hospůdka, i kolik peněz si máte připravit.

  Poradí vám nejen s výběrem té hospůdky, ale také s výběrem hotelu nebo penzionu na ubytování. Když budete potřebovat, poradí vám i s dopravou.

  Ukáže vám pozůstatky z antických dob i památky renesanční a barokní, a spolu s ním snadno proniknete i do neopakovatelné atmosféry tohoto jižanského velkoměsta. Zkrátka — lepšího přítele a rádce nenajdete!

  Výprodej starší verze za speciální cenu!  Formát     127 x 197 mm
  Vazba     brožovaná vazba
  Počet stran     136
  Rok vydání     2002
  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 218 Kč
  • Sleva: 149 Kč
  • Naše cena: 69 Kč

  Koupit

 • Řím - To nejlepší - průvodce Lonely Planet

  Řím - To nejlepší - průvodce Lonely Planet

  Současný Řím se může směle porovnávat se slavnou minulostí. Autor našeho průvodce tu žije, a tak vám zasvěceně představí město překypující festivaly, tržišti, pouliční zábavou, operami pod širým nebem i kluby, kde se hraje jazz, hip hop anebo salsa. To všechno najdete v neuvěřitelně krásných kulisách italské metropole. Na vlastní kůži můžete vyzkoušet, jak pravdivé je italské přísloví "Roma, non basta una vita" - Na Řím jeden život nestačí.

      * - ŽIVOUCÍ DĚJINY - procházejte se mezi velkolepou antikou, vytříbenou renesancí a pompézním barokem podle našich tipů a poznejte umělecký a architektonický odkaz města
      * - ŘÍMEM PO SVÝCH - díky našim detailně popsaným pěším vycházkám se určitě neztratíte v ulicích centro storico a vychutnáte si například pohled z ptačí perspektivy na Pincio
      * - TIPY MÍSTNÍCH - jezte a pijte v nejmódnějších restauracích a barech, pečlivě vybraných naším římským odborníkem
      * - STYLOVÉ UBYTOVÁNÍ - skryté poklady pro omezený rozpočet, originálně zařízené penziony i palazzi hodné filmových hvězd - to nejlepší z nejlepšího pro všechno kategorie
      * - PO SETMĚNÍ - bavte se podle našeho prvotřídního výběru festivalů, letních kin, umění ve squatech, tance, hudby, opery a opravdu sexy klubů

  Speciální vazba pro extrémní namáhání, 128 stran, 107 x 197 mm

  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 159 Kč
  • Sleva: 15 Kč
  • Naše cena: 144 Kč

  Koupit

Najít průvodce či mapu pro jinou zemi

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články