Thajsko

Thajsko se nachází v jihovýchodní Asii a jeho břehy omývají vody Thajského zálivu a Andamanského moře. Na severozápadě sousedí s Myanmarem, na severovýchodě s Laosem a jižní a jihovýchodní hranice sdílí s Malajsií a Kambodžou.

Tropické klima, nádherné pláže, skvělé jídlo a fascinující kultura jsou magnetem pro všechny turisty z celého světa. Thajsko odhaluje své půvaby i těm nejnáročnějším cestovatelům, kteří mohou po dobu objevování vyzkoušet ubytování v nejluxusnějším hotelích nebo i plážových bungalovech.

A nabízí toho ještě mnohem více. Thajsko oplývá neodolatelnou přírodou a nádhernými chrámy harmonicky zasazenými do okolních scenérií. Přes stále vzrůstající zájem turistů si uchovává svoji jedinečnou kulturu a historické vzpomínky na éru starobylého království. Na druhé straně moderní Bangkok nabízí vyžití v tanečních klubech a vzrušující noční život.

 

Města a zajímavá místa Thajska : Ostrovy Koh Phi Phi, Bangkok, Pattaya, Kanchanaburi, Phuket

 

Fotogalerie Thajska : Thajsko - Bangkok, Thajsko - Ayutthaya, Thajsko - Chiang Rai, Chiang Saen, Mekong, Thajsko - Chiang Mai, Thajsko - Ko Phi Phi

 

Cestopisy z Thajska : cestopisy z Thajska  

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články