Španělsko

 • BarcelonaMěsto

  Hlavní turistickou tepnou centra je třída La Rambla, ústí na velké náměstí Plaça de Catalunya. Náměstí je velkým dopravním uzlem a bývá výchozím místem turistických tras a výletů. Kříží se zde několik tras metra, vyjíždí odtud vlaky do mořských letovisek za městem. Je hlavním stanovištěm pro turistické autobusy – přímo na náměstí můžete ve stáncích koupit lístky na libovolnou turistickou jízdu. Nejdete tady i obrovský obchodní dům El Corte Inglés.

 • Blanes (Costa Brava)Město

  Leží 65 km od Barcelony a sousedí s Lloret de Mar. Je to nejjižnější městečko Costa Bravy.

 • Lloret de Mar (Costa Brava)Město

  Městečko ležící 75 km od Barcelony a 35 km od letiště v Gironě. Je to první turistické centrum na pobřeží Costa Brava.

 • Tossa de Mar (Costa Brava)Město

  Tossa leží cca 90 km od Barcelony, je vhodná pro klidnou dovolenou.

 • AndalusieOblast

  Kilometry dlouhé pláže, malebné horské vesničky a slunce každý den... Navštivte jednu z nejatraktivnějších oblastí západní Evropy, vedle výjmečných měst, jako je Granada nebo Sevilla a Córdoba, nabízí skvělé víno, flamenco a býčí zápasy. Dovolená v Andalusii je skoro jako malá cesta kolem světa.

 • Costa BravaOblast

  Costa Brava, neboli divoké pobřeží, je nejnavštěvovanější částí Španělska. Rozkládá se od Francouzských hranic až po město Blanes (cca 65 km od Barcelony). Města v této lokalitě nabízí nejen krásné koupání v moři, ale také spoustu historických památek, zajímavostí a turistických atrakcí - od vodního světa WATERWORLD až po vodní parky s delfíny, lachtany a dalšími zvířaty jako MARINELAND.

Zpět

Pošlete nám tip na zajímavé místo

form1_Pošlete nám tip na zajímavá místa
 1. * Povinné pole

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Španělsko - aktuální nabídka

Aktuální články