Salvador

 • STŘEDNÍ AMERIKA + DVD

  STŘEDNÍ AMERIKA + DVD
  Ke každému průvodci Rough Guides nabízíme ZDARMA program Zoner Photo Studio 9 Xpress

  BELIZE, GUATEMALA, HONDURAS, KOSTARIKA, NIKARAGUA, PANAMA, SALVADOR

  Průvodce Rough Guide Střední Amerika je v současnosti nejúplnější turistickou publikací věnovanou této pozoruhodné oblasti. Zájemci o cestování po mnohých dosud turisticky nepříliš zatížených lokalitách v něm najdou vše potřebné jak k poznávání nepřeberných přírodních zvláštností i fascinující předkolumbovské historie zemí střední Ameriky, tak k ubytování, stravování a zábavě. Rough Guide již tradičně přináší zasvěcený výklad historie. Nabízí například popis všech významných pozůstatků vlády starých Mayů, historii jejich střetu s evropskou civilizací i obraz současné mayské existence v rámci středoamerických zemí.

  Cestovatelé dostanou rovněž dostatek informací o současnosti střední Ameriky včetně ekonomiky, aktuální politické situace a bezpečnostních opatření v rizikových oblastech.

  Průvodce také obsahuje podrobné údaje o cenách a kvalitě turistických zařízení a praktické rady pro veškeré aktivity — od pozorování fauny a flóry mlžného lesa až po potápění v karibské oblasti. Probouzející se turistický průmysl v zemích, které byly v minulosti zmítané nejrůznějšími konflikty, navíc poskytuje vysoký standard za příznivé ceny. Součástí publikace jsou mapy a plány všech regionů stejně jako barevná fotopříloha mapující krásy střední Ameriky.

  VYŠLO 7. 7. 2005
  Formát 132 x 197 mm
  Vazba brožovaná šitá i lepená
  Počet stran 928
  Rok vydání 2005
  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 1098 Kč
  • Sleva: 220 Kč
  • Naše cena: 878 Kč

  Koupit

Najít průvodce či mapu pro jinou zemi

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články