Řecko

Datum: Středa, 6.6.2007 10:22:39
Autor: Hana
Titulek: Kam v Grecku?
Ahoj :) Mohol by si mi prism poradit? Chcem ist tento rok na dovolenku do Grecka ale neviem si vybrat kam presne. V TOP mistach nic uvedene nemas tak aspon takto sa opytam diky :)
Datum: Pondělí, 8.10.2007 14:17:58
Autor: Ivet
Titulek: RE: Kam v Grecku?
Ono je to hrozně subjektivní. Byla jsem na Zakynthosu a bylo to krásný. Laganas má nádherně dlouhou písčinou pláž s pozvolným vstupem do moře. Večer je kam se jít podívat a sednout na drink. Stejně tak je zde k vidění pár úžasných míst, z nichž bych doporučila pláž Navagio. Druhým překrásným ostrovem je Korfu. Ve středu ostrova jsou oblázky, na jihu pak písek. Doporučuji na obou ostrovem si půjčit skútr a projet si je. Pak budete mít z Vaší dovolené plno zážitků.
Datum: Neděle, 7.10.2007 20:50:51
Autor: Primáš
Titulek: RE: Kam v Grecku?
Zdravím, my byli letos v srpnu na Rhodosu a byla to po dlouhé době fakt pěkná dovolená. Nejsu typ, co by rád polehával na pláži, naštěstí ostrov je docela rozlehlý (4. největší v Řecku) a má spoustu památek. Na pronajatém skútru jsme projezdili celý ostrov. Hlavní město je opravdu krásné - ve dne i v noci. Na koupání doporučuju pláž Tsanbika, ale není v blízkosti žádného turistického letoviska. My byli v Kolymbii, odtama je to pár kilometrů, ale líp na skútru. Ty pučují na běžný řidičák na auto za 15-20 EUR na den, benzín je jak u nás. Rhodos je fakt 1!
Datum: Neděle, 12.8.2007 11:24:10
Autor: Jana
Titulek: RE: Kam v Grecku?
Ahoj, já byla letos na ostrově Kos, bylo tam náádherně. Pokud máš ráda, klidnější místa, je to menší ostrov, projedeš ho za den autem, až Tě omrzí polehávání na pláži, pláže jsou krásné písečné, čisté, není tam narváno, aspon na začátku června nebylo, pokud chces něco vidět památek je tam také dost .Doporučuju. Vloni jsem byla na Rhodosu, tam je také pěkně, pláže, čisté moře, líbilo se mi mimo jiné hl.město... Řecko je krásné.
Datum: Čtvrtek, 7.6.2007 23:20:00
Autor: Petr
Titulek: RE: Kam v Grecku?
Ahoj ono záleží jestli jedeš s CK nebo bez.... Jestli hledáš klid nebo ne atd.... Napiš co bys rádá a určitě poradím...
Datum: Úterý, 6.5.2008 21:22:16
Autor: Lucka
Titulek: RE: RE: Kam v Grecku?
Chystám se do Řecka bez cestovní kanceláře a chtěla bych navštívit místa, která nejsou turisty hodně navštěvovaná, doporučil byste mi někdo nějaká zajímavá místa, kde by se dalo příjemně odpočívat? Děkuju
Datum: Pátek, 4.6.2010 14:31:39
Autor: Jimmy
Titulek: RE: RE: RE: Kam v Grecku?
Já jsem si vloni vybral Lesbos a stálo to totálně za prd. Průvodci na Tixiku jsem nevěřil, ale měli pravdu :) Viz http://cs.tixik.com/c/evropa-3/recko-96/

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články