Filipíny

 • JIHOVÝCHODNÍ ASIE

  JIHOVÝCHODNÍ ASIE
  Kambodža - Hongkong - Laos - Filipíny - Singapur - Thajsko - Vietnam

  Jihovýchodní Asie je ze západu ohraničena indickým subkontinentem a od severu a východu Čínou a Japonskem. Tato oblast s tropickým klimatem, plná sopek, deštných pralesů, rýžových políček a korálových útesů, rozdělená mezi Brunej, Kambodžu, Indonésii, Laos, Malajsii, Filipíny, Singapur, Thajsko a Vietnam, tvoří jeden z nejinspirativnějších a nejpřitažlivějších regionů pro nezávislé cestovatele na světě.
  Den můžete strávit průzkumem tisíc let starých ruin hinduistických chrámů, noc probendit na pláži; ráno můžete spatřit buddhistické mnichy na jejich pravidelné cestě za almužnou a odpoledne zvládnout rafting na zpěněné divoké řece. Můžete bydlet v bambusové chýši na palmové pláži nebo se vypravit na výlet na obhlídku orangutanů.

  Publikace Rough Guide Jihovýchodní Asie je nejúplnějším průvodcem po tomto fascinujícím regionu. Poměrně rozvinutá turistická infrastruktura oblasti umožňuje snadné a příjemné cestování. Najdete zde velké množství prozkoumaných turistických tras protínajících všechny kouty regionu.
  Zájemcům doporučí nejrůznější aktivity (od pěších túr v horských oblastech Chiang Mai až po potápění na Filipínách). Podává vyčerpávající hodnocení všech míst vhodných pro ubytování, stravování a zábavu - je určen každému rozpočtu. Přináší aktuální dopravní informace včetně přehledu hraničních přechodů a tras ostrovních trajektů. Je bohatě doplněn fotografiemi, které ukazují největší atrakce a pozoruhodnosti jihovýchodní Asie, najdete v něm mapy a plány všech důležitých regionů a měst.

  VYŠLO 31. 3. 2006

  Ke každému průvodci Rough Guides nabízíme ZDARMA program Zoner Photo Studio 9 Xpress


  Formát 132 x 197 mm
  Vazba brožovaná vazba šitá i lepená
  Počet stran 819 + 24
  Rok vydání 2006
  Cenová nabídka
  • Bežná cena: 948 Kč
  • Sleva: 190 Kč
  • Naše cena: 758 Kč

  Koupit

Najít průvodce či mapu pro jinou zemi

Doporučit tuto stránku

Doporučit stránku

Aktuální články